Naszym największym atutem jest doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy potrafią sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom Klientów. Są nimi zarówno niewielkie firmy jak i duże ogólnoświatowe korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

AvalCom to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo branży informatycznej. Trzon działalności firmy stanowią usługi konsultingowe w zakresie zintegrowanego systemu wspomagającego zarządzanie SAP Business One. Posiadamy bogate doświadczenie we wdrażaniu tego systemu jak również w jego integrowaniu z wieloma innymi systemami, takimi jak systemy zarządzania magazynem klasy WMS czy też platforma elektronicznej wymiany dokumentów ECOD firmy Comarch.

Mamy również duże doświadczenie w zakresie budowania oprogramowania dedykowanego dla Klienta. Dla naszych Klientów wielokrotnie tworzyliśmy systemy, rozwiązujące istotne problemy bądź wspierające procesy biznesowe, dla których nie istniało do tej pory odpowiednie oprogramowanie.

Firma specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań poszerzających funkcjonalność systemu SAP Business One. Projektujemy i implementujemy rozwiązania do zastosowania masowego, takie jak obsługa czytników kodów kreskowych czy Środki Trwałe dla SAP Business One jak również systemy dedykowane precyzyjnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Kolejnym zakresem działalności AvalCom jest projektowanie zaawansowanych systemów webowych opartych o technologie Java oraz PHP. Oferujemy naszym Klientom całą paletę różnorodnych rozwiązań, zaczynając od prostych stron internetowych poprzez sklepy internetowe a kończąc na zaawansowanych aplikacjach webowych zaimplementowanych zgodnie z obowiązującymi standardami z użyciem najnowszych technologii. Jednym z flagowych produktów jest sklep internetowy całkowicie zintegrowany z systemem SAP Business One.