Głównym zakresem działania naszej frmy są wdrożenia systemu SAP Business One, czyli systemu klasy ERP przeznaczonego dla małych i średnich firm. SAP to lider wśród producentów systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwami. Wdrożeniami SAP Business One zajmujemu się od 2010 roku.

Oprócz tego projektujey i implementujemy rozwiązania rozwijające funkcjonalności sytemu SAP Business One, czyli tzw. systemy AddOn. Mogą one działać zarówno w interfejsie klienta systemu SAP jak również jako aplikacje webowe, desktopowe czy mobilne.

Mamy również bogate doświadczenie w zakresie budowania oprogramowania dedykowanego dla naszych Klientów. Stworzyliśmy systemy rozwiązujące istotne problemy i wspierające procesy biznesowe klientów. Nasze produkty dedykowane oferują funkcjonalności precyzyjnie dopasowane do potrzeb Klientów. 

Mamy duże doświadczenie we wdrażaniu systemu SAP Business One jak również w jego integrowaniu z wieloma innymi systemami, takimi jak systemy zarządzania magazynem klasy WMS (np. Qguar firmy Quantum), systemy obiegu dokumentów (np. V-desk firmy PrimeSoft) czy też systemy webowe (sklepy internetowe, systemy reklamacyjne itp.).

Naszym największym atutem jest doświadczony zespół wdrożeniowy, który potrafi sprostać nawet najtrudniejszym oczekiwaniom Klientów. Wśród naszych klientów są zarówno niewielkie firmy jak i duże korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi.

W każdym projekcie, który wdrażamy, najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta. Staramy się wspierać klientów na wszystkich etapach projektu w taki sposób, żeby cały cykl wdrażania nowych rozwiązań był idealnie dopasowany do potrzeb i istniejących w przedsiębiorstwie klienta procesów. Dokładnie i sumiennie analizujemy potrzeby oraz stan aktualny przed wdrożeniem, pomagamy modelować procesy biznesowe, pełnimy rolę doradczą na etapie projektowania rozwiązań i systemów, implementujemy rozwiązania na podstawie podjętych z klientem uzgodnień, wdrażamy nasze systemy i asystujemy przy starcie produkcyjnym każdego rozwiązania. Jesteśmy do dyspozycji klienta po wdrożeniu rozwiązując zainstniałe problemy i rozwijając wdrożone wcześniej rozwiązania.